Deklaracja dostępności

Konkurs "1000 pierwszych organizatorów CodeWeek" rozstrzygnięty!

W okresie od 08.10 do 23.10.22 nasza szkoła po raz dziesiąty aktywnie włączyła się do akcji Europe CodeWeek, czyli Europejskiego Tygodnia Kodowania. Aktualnie Polska zajmuje trzecie miejsce na podium z wynikiem prawie 14 tysięcy zorganizowanych wydarzeń.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów konkursu „1000 pierwszych organizatorów”, zorganizowanego w ramach tegorocznej, jubileuszowej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania (CodeWeek). Nagrodą w konkursie jest 10 gier CodyRoby ze specjalną taśmą, która pozwoli przenieść planszę do gry w dowolne miejsce i powiększyć jej rozmiar. Wkrótce nagrody trafią do naszej szkoły i będą cenną pomocą w nauce kodowania. 

                                  

Z okazji CodeWeek w naszej placówce przeprowadzono wiele działań związanych z programowaniem oraz rozszerzoną rzeczywistością. Aktywności odbywały się podczas lekcji informatyki, koła programowania oraz kół „Kreowanie twórczej aktywności – laboratorium przyszłości”. Nasze wydarzeniezostało zgłoszone pod tytułem „Magia nowych technologii – szkolne laboratorium VR i AR” na stronie  organizatora Europe Code Week

LINK DO PODSUMOWANIA NASZYCH DZIAŁAŃ

C.Ś.