Deklaracja dostępności

Szkolne Koło Wolontariatu w akcji

 

     Z okazji obchodzonego 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, a także zbliżających się świąt Bożego Narodzenia nasze  Koło Wolontariatu zaprasza do włączenia się w następujące akcje charytatywne:

  • GÓRA GROSZA

      Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom. Akcja polega na wrzucaniu do specjalnie przygotowanych puszek, monet o nominałach: 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10gr, 20 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł, 5 zł.  Cały przyszły tydzień nasi Wolontariusze będą pełnili dyżury na każdej długiej przerwie. Zebrane pieniądze przekazane zostaną organizatorowi. Każda grosz pomaga 
(więcej informacji na stronie internetowej towarzystwonaszdom.pl)

  • ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE

    Inicjatorem  akcji jest stowarzyszenie Sursum Corda.  Polega ona na sprzedaży kartek  bożonarodzeniowych, a cały dochód organizator przekaże potrzebującym. Kartki można będzie kupić w cenie 2,50 gr u naszych wolontariuszy również podczas długich przerw.
(więcej informacji na stronie internetowej www.naratunek.sc.org.pl)

  • SZKOLNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

     Organizatorem akcji jest nasze Szkolne Koło Wolontariatu. Będziemy sprzedawać ciasta, ciasteczka i inne świąteczne różności w holu obok sekretariatu w najbliższą środę i czwartek na każdej przerwie. Dochód z kiermaszu przeznaczymy na cele charytatywne.

                                                                                                                                            Zapraszamy!