Deklaracja dostępności

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Tego dnia po raz ostatni w murach naszej szkoły obecni byli uczniowie klas ósmych. Nie zabrakło z ich strony słów podziękowań, skierowanych do nauczycieli, za przekazana wiedzę i trud wychowania.

O starszych kolegach nie zapomnieli uczniowie klas siódmych. W przygotowanym programie słowno-muzycznym udzielili im kilku wskazówek co do dalszej drogi życia. Po prezentacjach recytatorskich i wokalnych dyrektor szkoły wręczył ósmoklasistom świadectwa ukończenia szkoły oraz dyplomy absolwenta Szkoły Podstawowej w Jazowsku. Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe odebrali również siódmoklasiści. Ponadto wręczono nagrodę Prymusa Szkoły, którą otrzymała Aleksandra Ligas, uczennica kl. VIIb (średnia 5,86).

Nieco później, o godz. 9:30, rozdano świadectwa i nagrody książkowe uczniom kl. I – VI, którzy z uwagi na pandemię zgromadzili się w swoich salach lekcyjnych. Rozstrzygnięto także konkurs „Superklasa” – nagrodę na najlepsze wyniki w nauce i zachowanie otrzymała kl. IVa. Gratulujemy!

Na zakończenie życzymy Wam, Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły, udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

[kliknij, aby przejść do pełnej galerii zdjęć]